Winterset Rogelli Wire/Stealth Zwart/Rood
Maat S
Wire jacket:
Het Wire winterjack is met zijn gave design een van de eyecatchers van de Rogelli FW20 collectie. Het extra grafische element op de mouwen geeft dit jack een finishing touch. Daarnaast is de hoge kraag een genot tijdens de ontspannende ritjes. De Wire heeft een racepasvorm waardoor het jack comfortabel aansluit op het lichaam. De Dynashield 3000 stof aan de voorkant zorgt ervoor dat het jack winddicht is en dat je lichaam warm en droog blijft tijdens het fietsen. Daarnaast zorgt deze stof ervoor dat het jack waterafstotend is. De achterkant van het Wire jack is voorzien van Dynatherm Flex 240 DWR stof die je beschermt tegen de kou. Het jack heeft drie achterzakken en een extra zak met een rits waarin je gemakkelijk waardevolle spullen kan meenemen. Tevens zorgen de elastische manchetten aan de binnenkant voor extra draagcomfort. De reflecterende accenten zorgen ervoor dat je met dit jack ook zichtbaar bent in donkere omstandigheden. Geniet jij deze winter in dit gave jack?
• Race pasvorm
• Dynashield 3000 stof aan de voorkant
• Dynatherm Flex 240 DWR stof in de achterkant
• Drie achterzakken
• Extra zak met rits
• Elastische manchetten aan de binnenkant van het jack
• Reflecterende accenten voor extra zichtbaarheid
Stealth bibtight :
De Stealth collant is voorzien van een zeem die gericht is op lange afstanden; de Evo-1 gel. Deze zeem is gemaakt van Italiaanse stoffen en biedt extra bescherming, support en comfort dankzij de gel kussens in het zitvlak. Met een maximale dikte van 12 millimeter, geeft deze zeem je uitstekende bewegingsvrijheid tijdens het fietsen.
De Dynatherm flex stof waarvan de Stealth collant is gemaakt is geborsteld, wat zorgt voor een hogere isolatie. Dit houdt je benen goed warm. Ook is deze stof ademend, licht van gewicht en voelt comfortabel aan op de huid. De naadloze en elastische bretels zorgen ervoor dat collant perfect op zijn plaats blijft zitten.
Aan de uiteinden van beide broekspijpen is een elastische band met siliconen grip bevestigd. Hierdoor sluit de collant goed aan rondom de enkels en blijven de broekspijpen goed op hun plaats zitten
· Race pasvorm
· Dynatherm Flex stof
· EVO-1 gel zeem
· Supportband rond de middel
· Elastische siliconen anti-slipstrip aan de onderzijde
· Reflecterende accenten op de kuit voor extra zichtbaarheid
· Naadloze en ademende bretels
Adviesprijs € 156,90
© 2023 www.ricksfietskleding.nl - Powered by Shoppagina.nl